Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na intymne bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie
" minlength=\"5\"\n" +

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Wazon szklany

Posted on Jun - 18 - 2021

Comments Off on Wazon szklany

Doktor

Posted on May - 17 - 2018

Comments Off on Doktor

Suplementy na odchudzanie

Posted on May - 17 - 2018

Comments Off on Suplementy na odchudzanie

Mikropigmentacja włosów

Posted on May - 17 - 2018

Comments Off on Mikropigmentacja włosów

Dieta

Posted on May - 17 - 2018

Comments Off on Dieta